+48 502 228 882 biuro@studio.nanashi.pl
Oferta Portfolio Kontakt

Oferta

Tworzenie sklepów internetowych
Tworzymy profesjonalne sklepy internetowe zarówno dla małych firm, jak i międzynarodowych spółek. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomość rynku e-commerce jesteśmy w stanie stworzyć optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy bez względu na branżę w jakiej rozwijasz swój biznes. Indywidualne podejście do klienta to przede wszystkim nacisk na zastosowanie rozwiązań jakie wpływają na ilość zamówień w Twoim sklepie. Sklepy wykonywane są z odpowiednią starannością i estetyką co powoduje, że zamówienia składa się bardzo prosto. Skontaktuj się z nami i razem zbudujmy Twój nowy projekt. Tworzenie sklepów internetowych to nasza pasja.

Gotowy sklep oddajemy wraz z podstawowym szkoleniem z jego użytkowania. Zostaniesz przeszkolony w ten sposób żeby samemu być w stanie obsługiwać zamówienia spływające do sklepu.

Prowadzenie sklepu opartego o silnik woocomerce nie jest objęte comiesięczną opłatą.

Jeśli potrzebujesz pomocy w prowadzeniu takiego sklepu skontaktuj się z nami i uzgodnij koszt indywidualnie.
Tworzenie responsywnych stron WWW
Responsywna strona internetowa to taka, która dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych. Swój kształt dopasowuje do dostępnej powierzchni ekranu. Tak. Tworzymy takie strony internetowe i to w standardzie. Projektowane i wdrażane przez nas serwisy internetowe są w pełni responsywne, świetnie zaprezentują Twoją firmę na telefonach komórkowych czy smartfonach. Responsywność dotyczy szaty graficznej i edycja treści w systemie CMS nie wpływa na jej sposób działania. Rozbudowujesz swoją stronę cały czas w trybie responsywnym. Profesjonalizm na każdym kroku

Projektujemy i tworzymy strony internetowe. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie stworzyć optymalne rozwiązanie dla Twojej organizacji bez względu na branżę lub sektor. Przy projektowaniu stron internetowych zwracamy uwagę przede wszystkim na użyteczność zastosowanych rozwiązań, estetykę projektu oraz przyjazność dla klientów (odwiedzających). Tworzenie stron WWW to nasza pasja.
Menu
keyboard_double_arrow_right OFERTA
keyboard_double_arrow_right PORTFOLIO
keyboard_double_arrow_right KONTAKT
Extra
keyboard_double_arrow_right POLITYKA PRYWATNOŚCI
Kontakt
NANASHI - Studio Reklamy
mail biuro@studio.nanashi.pl
phone_in_talk +48 502 228 882